---------

   GalaxyA

blade galaxya

Yeni YASAKA tahtası Japon oyuncularla İsveç'teki  üretim merkezimizin çok yakın iş birliği ile geliştirildi. Oyuncuların en büyük arzusu olan üstün atak oyunu için hızlı ve güçlü bir tahta yaratmaktı.

Sonuç olarak size 7 katlı, katmanları özenle seçilmiş ve işlenmiş, size temel güç ihtiyaçlarınızı veren bir tahta ortaya çıkardık. Yüksek his için dış katmanlar orta yumuşaklıkta yapıldı.

Dış katman çift vernikli çekici bir baskıyla tamamlandı.
 

 

   Extra Special

Blade ExtraSpecial

Dünya çapındaki bazı oyuncular sade tahta yapısını sevmektedir. Bu oyuncular sadece tahta yapısını taktir etmektedirler.

EXTRA SPECIAL tahtamız içindeki sert katmanların üstüne orta sertlikte tahtaları koydu ki vibrasyonu ortadan kalksın. Tahtayı daha hızlı yapması için en dış yüzeye de çok ince sert ceviz ağacı kondu.

EXTRA SPECIAL sadedce tahta yapısını seven sert vuran oyuncular için en iyi seçenektir.

 

   Ma Lin Carbon

s malin carbon

 Ma Lin masa tenisi dünyasının zirvesinde yer almaktadır. Ma Lin masa tenisine çok profesyonel yaklaşmaktadır ve bu tavrını  ekipmanlarına da yansıtmaktadır. Yıllarca Yasaka EXTRA ile oynayan Ma Lin backhanddeki blok ve atak hissini kaybetmeden oynayabileceği daha hızlı bir tahta yapmamızı istedi.

Ma Lin aklındakilerle dünya çapındaki oyuncuların isteğini karşılayan Yasaka Ma Lin Carbon'u inşa etti.

- Ortalama ağırlığı 88 Gramdır.
- Hissini kaybetmeden güçlü vuruşlar yapmanızı sağlar.
- Vibrasyonsuzhafif bir yapıya sahiptir.

Tahta katmanların seçimi, karbon katman ve özel yapıştırma teknikleri sayesinde Ma Lin'i ve bazı dünya çapındaki oyuncuları tatmin edecek bir sonuç çıktmıştır.

 

   Ma Lin Extra

s ma lin extra off

 Ma Lin ve Yasaka teknisyenleri hızlı ve blokta kontrolü yüksek bir tahta olan Ma Lin EXTRA'yı üretti.

Bu tahtayı kontrollü atak oyuncularını öneriyoruz.

 

   Max Wood

s maxwood

 Yılların eskitemediği klasik

Başlangıçtan zirveye kadar bütün teknik ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahip olan bu tahta sayesinde masa tenisinde en iyi sonuçları elde edeceksiniz.

Orta sertlikteki tahtamız agresif oyundan kontrollü oyuna kadar bütün yelpazedeki oyunculara gerekli donanımı sunmaktadır.

 

   Dynamix 17

dynamix17
 

 

 

 Sweeper


sweeper
 

 

   GalaxyA

blade galaxya
 

 

   GalaxyA

blade galaxya