Yasaka silver line Silver Line Carbon

Üst katmanda sert tahtanın altında çok ince karbon katmanı özel bir teknikle birleştirdik ve size güçlü, kontrollü bir tahta sunduk. Bu tahtada atağı seven hızlı oynayan, etkili bloklara ship  teknik oyunculara hitap ettik. Ağırlık ~90 gr.

 pdf icon

 

blade galaxya GalaxyA

Yeni YASAKA tahtası Japon oyuncularla İsveç'teki  üretim merkezimizin çok yakın iş birliği ile geliştirildi. Oyuncuların en büyük arzusu olan üstün atak oyunu için hızlı ve güçlü bir tahta yaratmaktı...

 

Blade ExtraSpecial Extra Special

Dünya çapındaki bazı oyuncular sade tahta yapısını sevmektedir. Bu oyuncular sadece tahta yapısını taktir etmektedirler.

EXTRA SPECIAL tahtamız içindeki sert katmanların üstüne orta sertlikte tahtaları koydu ki vibrasyonu ortadan kalksın. Tahtayı daha hızlı yapması için en dış yüzeye de çok ince sert ceviz ağacı kondu.

 

s malin carbon Ma Lin Carbon

Ma Lin masa tenisi dünyasının zirvesinde yer almaktadır. Ma Lin masa tenisine çok profesyonel yaklaşmaktadır ve bu tavrını  ekipmanlarına da yansıtmaktadır. Yıllarca Yasaka EXTRA ile oynayan Ma Lin backhanddeki blok ve atak hissini kaybetmeden oynayabileceği daha hızlı bir tahta yapmamızı istedi.

 

s ma lin extra off Ma Lin Extra

Ma Lin ve Yasaka teknisyenleri hızlı ve blokta kontrolü yüksek bir tahta olan Ma Lin EXTRA'yı üretti.

Bu tahtayı kontrollü atak oyuncularını öneriyoruz.

 

s maxwood Max Wood

Yılların eskitemediği klasik! Başlangıçtan zirveye kadar bütün teknik ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahip olan bu tahta sayesinde masa tenisinde en iyi sonuçları elde edeceksiniz.

 

dynamix17 Dynamix 17

 

 

sweeper Sweeper